Verslui

Thermia Mega – šildo, šaldo ir ruošia karštą vandenį

Thermia Mega revoliucinga inovacija išlaidas šilumai sumažina iki 80%, o vėsinimui – iki 60%. Tai verslui, daugiabučiams ir kitiems dideliems objektams skirtas kintamos galios geoterminis šilumos siurblys, pats prisitaikantis prie pastato šilumos poreikių.

Šildymo sprendimų pionierės Thermia sukurta inovacija leidžia verslui dar geriau kontroliuoti išlaidas šildymui ir vėsinimui, jas stipriai sumažinti ir tapti dar konkurencingesniu. Be to, įmonėms vis svarbesnis tampa šildymo ekologiškumas, o Mega tai puikiai suderina su galia ir efektyvumu.

Jei kiti įrenginiai visą laiką dirba ta pačia galia ir naudoja tiek pat elektros, Mega nuolat ir tiksliai prisitaiko prie pastato šilumos poreikių: šiltesniu oru šilumos siurblys dirba mažesniu galingumu, o atšalus pats didina galingumą.

Thermia Mega sezoninis naudingumo koeficientas siekia 5,72 ir yra vienas geriausių pasaulyje tarp dideliems objektams skirtų šilumos siurblių.Tokia šildymo technologija leidžia šilumos siurbliui 100% patenkinti pastato šilumos poreikius ir išvengti papildomos įrangos, kaitintuvų montavimo.

88 kW galingumo Mega XL gali laisvai apšildyti apie 1 600 kv. m ploto pastatą. Tačiau tokie šilumos siurbliai gali būti sujungti į 16 įrenginių, 1408 kW galios sistemą, pajėgią apšildyti 25 600 kv. m plotą.

Thermia naudojamas unikalus vandens šildymo metodas leidžia labai pigiai gaminti karštą vandenį. NT vystytojams Mega aktualus ir tuo, kad šis šilumos siurblys gali būti sujungtas su pastato valdymo sistema. Įrenginys taip pat gali būti kontroliuojamas net ir telefonu.

+370 611 56 798

Vinciūniškių g. 4,
Vilnius