Namams

Thermia iTec – efektyviausias Thermia oras/vanduo šilumos siurblys, sukurtas atšiauriam Šiaurės klimatui, ir pasižymintis itin tyliu veikimu

NAUJA INVERTER TECHNOLOGIJA

Thermia iTec yra oras/vanduo šilumos siurblys su Inverter technologija. Jo inovatyvumas – kintamosios srovės kompresorius ir naujai sukurtas valdiklis. Thermia iTec šilumos siurblio galingumas kinta, priklausomai nuo šilumos poreikio. Jūs niekada nesunaudosite daugiau energijos, negu reikia, ir tai, žinoma, dar labiau sumažins šildymo išlaidas.

ĮVAIRUS PRITAIKYMAS

Thermia iTec yra 1-5 kW, 2-9 kW ir 4-16 kW galios. iTec sudaro dvi dalys: pats šilumos siurblys, montuojamas lauke, ir vidaus įrangos paketas. Galite rinktis vieną iš 4 vidaus įrangos paketų. Įvertinę situaciją, padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą Jūsų namų šildymui.

SUKURTAS ŠIAURĖS KLIMATUI

Thermia iTec energijos šaltinis – lauko oras, kuris panaudojamas namų šildymui ir karšto vandens ruošimui. Šilumos siurblys efektyviai taupo energiją ir prie tokios žemos temperatūros, kaip -25 °C. Jis sukurtas Šiaurės klimatui ir garantuoja, kad namuose jausitės šiltai ir komfortabiliai net šalčiausios žiemos dienomis. Integruota vėsinimo funkcija užtikrina malonų namų mikroklimatą vasaros sezono metu. O jei turite baseiną, galite ženkliai sumažinti baseino šildymo kaštus, nes Thermia iTec pritaikomas ir baseinų šildymui.

ŽEMAS TRIUKŠMO LYGIS

Dėl unikalaus akustinio dizaino iTec yra vienas tyliausių šilumos siurblių rinkoje. Kadangi jo akustinės savybės – tobulos, lauko įrenginį galima pastatyti patogiausioje vietoje, nesirūpinant, ar, pvz., nebus per daug triukšmo kaimynams.

VALDOMAS INTERNETU

Thermia Online

Su Thermia Online nuotolinio valdymo moduliu galėsite kontroliuoti ir valdyti šilumos siurblį per nuotolį.

5 METŲ GARANTIJA ĮRANGAI

Thermia iTec suteikiama 5 metų garantija, apimanti visas sistemos sudėtines dalis.

Thermia iTec techniniai duomenys

 

+370 611 56 798

Vinciūniškių g. 4,
Vilnius