Namams

Thermia iTec Eco – efektyviausias Thermia oras/vanduo šilumos siurblys, sukurtas atšiauriam Šiaurės klimatui, ir pasižymintis itin tyliu veikimu

NAUJA INVERTER TECHNOLOGIJA

Thermia iTec Eco yra oras/vanduo šilumos siurblys su Inverter technologija. Jo inovatyvumas – kintamosios srovės kompresorius ir naujai sukurtas valdiklis. Thermia iTec Eco šilumos siurblio galingumas kinta, priklausomai nuo šilumos poreikio. Jūs niekada nesunaudosite daugiau energijos, negu reikia, ir tai, žinoma, dar labiau sumažins šildymo išlaidas.

ĮVAIRUS PRITAIKYMAS

iTec Eco yra keturių galingumų: 5 kW (230 V), 8 kW (230 V/400 V), 12 kW (400 V) ir 16 kW (400 V). Jį sudaro dvi dalys: šilumos siurblys, kuris montuojamas lauke, ir vidaus įrenginys. Jūs galite pasirinkti iš penkių galimų vidaus įrenginio komplektacijų. Kiekviena jų turi skirtingas funkcijas. Pasirinkimas priklauso nuo jūsų poreikių šildymo sistemai, kad niekada nemokėtumėte daugiau, nei jums iš tikrųjų reikia.

SUKURTAS ŠIAURĖS KLIMATUI

iTec Eco energijos šaltinis – lauko oras, kuris panaudojamas namų šildymui ir karšto vandens ruošimui. Jis paruošia iki 23% daugiau karšto vandens nei ankstesnio modelio Thermia iTec (245 – 261 l), o tai suteikia dar daugiau komforto namuose.

Šilumos siurblys efektyviai taupo energiją ir prie tokios žemos temperatūros, kaip -25 °C. Jis sukurtas Šiaurės klimatui ir garantuoja, kad namuose jausitės šiltai ir komfortabiliai net šalčiausios žiemos dienomis. Integruota vėsinimo funkcija užtikrina malonų namų mikroklimatą vasaros sezono metu. O jei turite baseiną, galite ženkliai sumažinti baseino šildymo kaštus, nes Thermia iTec pritaikomas ir baseinų šildymui.

Naudodami iTec Eco galite sutaupyti daug pinigų, mažindami neigiamą poveikį gamtai. iTec Eco naudoja šaltnešį R32, kuris yra ekologiškesnė alternatyva nei tradiciniai oras/vanduo šilumos siurblių šaltnešiai.

ŽEMAS TRIUKŠMO LYGIS

Dėl unikalaus akustinio dizaino iTec Eco yra vienas tyliausių šilumos siurblių rinkoje. Kadangi jo akustinės savybės – tobulos, lauko įrenginį galima pastatyti patogiausioje vietoje, nesirūpinant, ar, pvz., nebus per daug triukšmo kaimynams.

VALDOMAS INTERNETU

Thermia Online

Su Thermia Online nuotolinio valdymo moduliu galėsite kontroliuoti ir valdyti šilumos siurblį per nuotolį.

5 METŲ GARANTIJA ĮRANGAI

Thermia iTec Eco suteikiama 5 metų garantija, apimanti visas sistemos sudėtines dalis.

Thermia iTec Eco techniniai duomenys

 

+370 611 56 798

Vinciūniškių g. 4,
Vilnius