Namams

Thermia Optimum G3 – optimalus veikimas ir neprilygstamas karšto vandens ruošimas

Dėl pritaikytų unikalių technologinių sprendimų Thermia Diplomat Optimum G3 gruntas/vanduo šilumos siurblys turi labai aukštą sezoninį naudingumo koeficientą. Su šiuo šilumos siurbliu galite sumažinti energijos suvartojimą iki 75 %.

Optimum technologija užtikrina, kad kasdienis šilumos siurblio veikimo režimas idealiai pritaikomas prie vartotojo reikalavimų ir šilumos poreikio, o tai leidžia sumažinti bendrą energijos suvartojimą.

Dėl naujo technologinio sprendimo HGW* šilumos siurblys šildo namus ir vandenį tuo pačiu metu. Įdiegus TWS** technologiją, karštas vanduo gaminamas greičiau ir aukštesnės temperatūros, negu naudojant įprastas technologijas.

G3 patenkins visus Jūsų poreikius, įskaitant šildymą, karštą vandenį, vėsinimą ir baseino vandens šildymą. Jį galima derinti su saulės kolektoriais ir kitais papildomais šilumos šaltiniais. Įdiegus papildomą modulį Thermia Online turėsite galimybę stebėti ir kontroliuoti sistemą per nuotolį.

Thermia Diplomat Duo Optimum G3 yra šilumos siurblys be integruoto boilerio. Jis tinka, jei katilinės lubos yra žemos arba jei reikalingas labai didelis karšto vandens kiekis (komplektuojamas su atskiru boileriu).

+370 611 56 798

Vinciūniškių g. 4,
Vilnius