Namams

Thermia Calibra

Thermia Calibra – kintamos galios gruntas/vanduo šilumos siurblys, sukurtas modernių namų šildymui/vėsinimui, ir puikiai pritaikomas šildymo sistemų renovacijai. Thermia Calibra serijos šilumos siurbliai yra 1.5 – 12 kW galios. Calibra techninės savybės optimizuotos taip, kad garantuotų maksimalius taupymus šildant ir vėsinant namus.

Calibra turi kintamos srovės kompresorių, kurio dėka šilumos siurblys nuolat prisitaiko prie energijos poreikio, o taip pat tai leidžia naudoti tą patį šilumos siurblį, jei namo energijos poreikis didės – pvz. reikės šildyti baseiną arba namo šildomas plotas išaugs. Calibra taip pat idealiai pritaikomas modernizuojant senas šildymo sistemas, nes gali preciziškai prisitaikyti prie namo energijos poreikio ir prie esamo energijos šaltinio.

Šilumos šaltiniai šilumos siurbliui – žemė, gruntiniai vandenys arba ežero/tvenkinio vanduo.

Kintamos srovės kompresorius dirba 1.5-7 kW ir 3-12 kW galia (2 modeliai) ir nuolat gamina tik tiek energijos, kiek reikia. Tai garantuoja ypatingai aukštą sezoninį naudingumo koeficientą*. Jūs niekada nesunaudosite daugiau energijos, negu reikia, ir tai, žinoma, dar labiau sumažins išlaidas. Dėl įdiegto technologinio sprendimo TWS** ir kitų technologinių inovacijų, šilumos siurblys Thermia Calibra pagamina didelį kiekį karšto vandens, kuris taip pat paruošiamas greičiau ir
aukštesnės temperatūros, negu naudojant įprastas technologijas.

Thermia Calibra yra su integruotu karšto vandens boileriu, o Thermia Calibra Duo komplektuojamas su atskiru 200 l arba 300 l talpos boileriu. Įdiegtas nuotolinio valdymo modulis Thermia Online suteiks galimybę stebėti šilumos siurblį per nuotolį.

Thermia Calibra techniniai duomenys

+370 611 56 798

Vinciūniškių g. 4,
Vilnius