Namams

Calibra Eco – ekologiškesnis, geresnis, garantuojantis didesnius taupymus visus metus

Calibra Eco – protingas pasirinkimas ateičiai ir žingsnis geresnės aplinkos ir tvarios visuomenės link. Šis kintamos galios gruntas/vanduo šilumos siurblys naudoja naujausią ir ekologiškiausią šaltnešį R452B. Su Calibra Eco Thermia nustato geoterminių technologijų tendencijas ir tuo pačiu patenkina griežtus Europos Sąjungos aplinkos politikos kriterijus.

Naujos kartos šaltnešis (R452B)

Calibra Eco yra pirmasis gruntas/vanduo šilumos siurblys, kuris naudoja draugiškesnį gamtai šaltnešį R452B. Jis turi labai mažą GWP (Global Warming Potential),  o dėl unikalaus šilumos siurblio dizaino Calibra Eco taip pat reikia mažiau šaltnešio nei kitiems šilumos siurbliams, todėl jo CO2 ekvivalentas labai mažas. R452B GWP yra maždaug 66% mažesnis nei ankstesnio standartinio R410A šaltnešio panašiame šilumos siurblyje.

Itin aukštas SCOP

Calibra Eco turi ne tik tą pačią išmaniąją technologiją kaip Calibra ir visas kitas savybes, bet ir pasiekia šiek tiek aukštesnį efektyvumo lygį. Calibra Eco labai aukštas SCOP(5,96) garantuoja itin mažą energijos vartojimą visus metus.

Inverter technologija prisitaiko prie realaus energijos poreikio

Dėl Inverter technologijos, Calibra Eco yra puikus pasirinkimas nedaug energijos vartojantiems naujos statybos namams. Jis prisitaiko prie namo energijos poreikio, o jei poreikis ateityje didės – pvz. reikės šildyti baseiną ar namo šildomas plotas išaugs, tas pats šilumos siurblys tą poreikį patenkins. Calibra Eco taip pat idealiai pritaikomas modernizuojant senas šildymo sistemas, nes gali preciziškai prisitaikyti prie namo energijos poreikio ir prie esamo energijos šaltinio. Calibra Eco yra trijų galingumų: 2–8 kW, 3–12 kW ir 4–16 kW.

Daug karšto vandens

Dėl įdiegto technologinio sprendimo TWS*** ir kitų technologinių inovacijų, Calibra Eco karštą vandenį paruošia greičiau ir aukštesnės temperatūros, negu naudojant įprastas technologijas. Taip užtikrinamas aukštas komforto lygis ir pakankamas karšto vandens kiekis namuose. Calibra Eco yra su integruotu boileriu, o Calibra Eco Duo galima įsigyti su atskiru MBH Calibra 200 arba 300 litrų boileriu.

Thermia Online

Thermia Online

Įdiegtas nuotolinio valdymo modulis Thermia Online suteikia galimybę stebėti savo šilumos siurblį per nuotolį.

+370 611 56 798

Vinciūniškių g. 4,
Vilnius