Namams

Išbaigtas energijos sprendimas – gruntas/vanduo šilumos siurblys su Inverter technologija ir pasyvaus vėsinimo funkcija

Thermia Calibra Cool yra kompleksinis energijos sprendimas, užtikrinantis malonų mikroklimatą namuose visus metus. Calibra Cool yra 1,5-7 kW galios, o techninės savybės optimizuotos taip, kad garantuotų maksimalius taupymus šildant ir vėsinant namus.

Dėl įdiegtos Inverter technologijos, Calirbra Cool yra puikus pasirinkimas energiją taupantiems naujos statybos namams, o taip pat idealus renovuojant šildymo sistemas, nes gali prisitaikyti ir prie šilumos poreikio, ir prie turimo energijos šaltinio.

Pasyvaus vėsinimo privalumai

Calibra Cool turi integruotą pasyvaus vėsinimo modulį. Pasyvaus vėsinimo metu, požeminiame kontūre cirkuliuojantis neužšąlantis skystis yra panaudojamas natūraliam namo vėsinimui. Vėsinimas gali būti vykdomas skirtingais būdais – per grindinį šildymą ar fankoilus. Šilumos siurblio panaudojimas pasyviam vėsinimui yra žymiai ekonomiškesnis nei tradicinis oro kondicionavimas tiek pradinių investicijų, tiek einamųjų išlaidų prasme.

Daug karšto vandens. Ir greitai!

Dėl įdiegto technologinio sprendimo TWS* ir kitų technologinių inovacijų, šilumos siurblys Calibra Cool ruošia karštą vandenį greičiau ir aukštesnės temperatūros, taip suteikdamas dar daugiau komforto namuose. Calibra Cool su integruotu boileriu vienu metu paruošia 260 l karšto vandens.

Vienas tyliausių šilumos siurblių rinkoje

Calibra Cool yra vienas tyliausiai dirbančių gruntas/vanduo šilumos siurblių rinkoje. Jo skleidžiamas garsas varijuoja nuo 29 iki 42 dB(A), priklausomai nuo kompresoriaus greičio.

Išmanus valdymas ir Thermia OnlineThermia Online

Calibra Cool turi išmanų valdymą per aukštos skyros spalvotą jutiklinį ekraną, o nuotolinis valdymas Thermia Online įeina į standartinę įrangos komplektaciją. Taip galėsite stebėti ir valdyti šilumos siurblį per nuotolį, be jokių abonentinių mokesčių.

5 METŲ GARANTIJA ĮRANGAI

Calibra Cool suteikiama 5 metų garantija, apimanti visas sistemos sudėtines dalis.

* TWS = Patentuota šildymo technologija karšto vandens boileriams, sukurta Thermia.

Calibra Cool techniniai duomenys

 

+370 611 56 798

Vinciūniškių g. 4,
Vilnius