Namams

Thermia Atlas – naujausias, pralenkiantis visus šiuo metu rinkoje esančius gruntas/vanduo šilumos siurblius

Jokių kompromisų – tobulumas kiekvienoje detalėje

Gruntas/vanduo šilumos siurblys Thermia Atlas sukurtas naudojant pažangiausias technologijas ir aprūpintas visomis naujausiomis funkcijomis. Čia nėra jokių kompromisų – kiekvienoje detalėje slypi tobulumas. Dėl to Thermia Atlas yra efektyviausias ir pažangiausias šilumos siurblys šiandieninėje rinkoje.

Pirmasis gruntas/vanduo šilumos siurblys, kurio SCOP viršija 6.0

Thermia Atlas yra geoterminis šilumos siurblys, kuris naudoja Inverter technologiją tam, kad nuolat prisitaikytų prie energijos poreikio ir užtikrintų reikiamą galią kuo mažesnėmis energijos sąnaudomis.  Thermia Atlas yra pirmasis gruntas/vanduo šilumos siurblys, kurio SCOP yra> 6,0 (SCOP 6.15 *). Fantastiškai aukštas metinis naudingumo koeficientas užtikrina minimalų energijos suvartojimą ištisus metus.

Ypač karštas vanduo už žemą kainą

Pakankamas karšto vandens kiekis yra būtinas komfortiškam gyvenimui. Thermia Atlas yra rinkos lyderis ir pagal šį parametrą. Naudojant patentuotą Thermia HGW technologiją (Hot Gas Water heater technology),  karštas vanduo ruošiamas palankiausiu metu, nestabdant namo šildymo proceso (įprasti šilumos siurbliai vienu metu negali atlikti abiejų funkcijų). Šildymo sezono metu vienu ypu paruošiama 545 litrai karšto vandens! **

Tyliausias šilumos siurblys rinkoje

Kuriant Thermia Atlas didelis dėmesys buvo skiriamas akustiniam dizainui. Tikslas buvo vienas: sukurti tyliausiai veikiantį šilumos siurblį gruntas/vanduo šilumos siurblių klasėje.

Išmanus valdymas ir Thermia ONLINE

Thermia Online

Thermia Atlas turi išmanų valdymą per aukštos skyros spalvotą stiklo jutiklinį ekraną, o nuotolinis valdymas Thermia Online įeina į standartinę įrangos komplektaciją. Taip galėsite stebėti ir valdyti šilumos siurblį per nuotolį, be jokių abonentinių mokesčių.

Dviejų galingumų

Atlas 12 yra 3-12 kW galios ir tiks daugumai standartinių namų, o Atlas 18 yra 4-18 kW galios ir pritaikomas didesnės galios reikmėms.

*SCOP 6.15 Atlas 18 pagal EN14825 standartą (šaltas klimatas, Helsinkis).

**545 litrus paruošia Atlas 18, aktyvavus HGW. Atlas 12 paruošia 488 litrus.

5 METŲ GARANTIJA ĮRANGAI

Thermia Atlas suteikiama 5 metų garantija, apimanti visas sistemos sudėtines dalis.

Parsisiųsti Thermia Atlas brošiūrą (anglų kalba)

Thermia Atlas techniniai duomenys

 

 

+370 611 56 798

Vinciūniškių g. 4,
Vilnius