Šildymo Sistemų Projektavimas

Techninis šildymo projektas

Parenkant šilumos siurblius, ypatingai dideliems pastatams, labai svarbus šildymo sistemos projektavimas. Šilumos siurblys yra daug efektyvesnis ir ekologiškesnis už skysto kuro ar dujinį katilą, tačiau jo efektyvumas labai priklauso nuo tinkamo sistemos suprojektavimo.

Taip yra dėl to, kad šilumos siurblio efektyvumas yra labai susijęs su darbine temperatūra. Kuo žemesnė paduodama temperatūra sistemos vamzdžiuose, radiatoriuose, grindų šildymo sistemoje ir t. t., tuo didesnis efektyvumas. Norint palaikyti žemiausią įmanomą sistemos temperatūrą, kiekvienas sistemos elementas turi būti atidžiai suprojektuotas. Ypač svarbūs tokie veiksniai kaip vamzdžių diametrai, valdymo strategija, grindų šildymo elementų ar radiatorių konstrukcija, fankoilai ar aktyvios šalčio sijos.

geoterminis šildymas - šilumos siurblys

Šilumos siurblio parinkimas

Remdamasi daugiau nei 50 metų patirtimi,  Thermia sukūrė programinę įrangą, vadinamą HPC 2.0 (Heat Pump Calculator). Įvertindama klimato zonas, šiluminę inerciją, stiklų kiekį, šildymo ir vėsinimo poreikį bei šilumos paskirstymo metodą, HPC 2.0 leidžia parinkti tinkamiausią šilumos siurblį ar siurblius ir tiksliai apskaičiuoti sistemos metinęs eksploatacijos sąnaudas.

Sistemos sprendimai

Stengiamės užtikrinti, kad mūsų šilumos siurbliai būtų įrengti, perduoti eksploatuoti ir prižiūrimi pagal aukščiausius standartus. Todėl montuotojams ir konsultuojantiems inžinieriams teikiame dokumentaciją ir mokymus, demonstruojančius, kaip pasiekti aukščiausio lygio komfortą ir ekonomiją su kiekviena Thermia sistema.

Net jei šilumos siurbliai veikia panašiai kaip šaldytuvas, geoterminės energijos sistemos įrengimas apima sudėtingas technologijas ir reikalauja ekspertinių žinių. Siekdami palengvinti šį procesą, Thermia yra paruošusi išsamią techninę dokumentaciją, nuo aiškių ir paprastų montavimo vadovų iki pažangių sistemos sprendimų.

Kai sistema tinkamai suprojektuota, antras pagal svarbą žingsnis siekiant turėti patikimą, rūpesčių nekeliančią sistemą, kuri efektyviai veiks daug metų, yra profesionalus sistemos sumontavimas ir paleidimas.

+370 611 56 798

Vinciūniškių g. 4,
Vilnius