gręžinių įrengimas

Viena pagrindinių šildymo sistemos gruntas/vanduo dalių – tinkamų gręžinių įrengimas. NAUJOS IDĖJOS turi savo gręžėjų komandą, kuri dirba su vokiška Bauer AG gamintojo įranga, specialiai sukurta geoterminiams gręžiniams įrengti. Įrengiame  geoterminius gręžinius visoje Lietuvoje. Taip pat galime pasiūlyti ir vandens gręžinių įrengimą.

Gruntas/vanduo sistemos su gręžiniais privalumai: 

nereikia didelio sklypo;
galimas vėsinimas.

Jei sklype nėra pakankamai ploto horizontaliam kolektoriui įrengti, reikia įsirengti gręžinius. Vertikalus žemės kolektorius surenka žemės gelmėse sukauptą saulės energiją. Įrengus gręžinį, į jį įleidžiamas U formos vamzdis, kuris užpildomas propilenglikolio ir vandens mišiniu. Tikslus gręžinio gylis priklauso nuo namo energinės klasės, šildomo ploto, šilumos siurblio galios ir aplinkos sąlygų.

Gruntas-vanduo šilumos siurblių veikimo principas paprastas: jie perkelia energiją iš žemės į Jūsų šildymo sistemą. Žemėje esanti energija tiesiog surenkama ir gali būti naudojama šildymui, karšto vandens ruošimui bei vėsinimui. Tokiu būdu mes iš gamtos gauname idealų ir ekonomišką komfortą namuose, kuris neturi beveik jokio poveikio aplinkai.